Профорієнтаційна робота відділення №1.

На початку вересня поточного року викладачами коледжу було проведено профорієнтаційну роботу в школах Київської області. Зокрема, наші викладачі провели бесіди з  учнями загальноосвітніх шкіл м. Кагарлик, смт. Рокитне, м. Обухів та Українка. Учні випускних класів цікавилися умовами вступу до коледжу та особливостями студентського життя.

Крім того, коледж був представлений на виставках професій, що проводились у районних центрах зайнятості. Майбутні абітурієнти дізналися про історію нашого навчального закладу, ознайомилися з переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців в коледжі та умови вступу до нього.