День фізичної культури і спорту в КІТЗ НАУ!

Відповідно до рекомендацій Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щодо святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні в коледжі було проведено ряд заходів. Зокрема  07 вересня 2016 р. для студентів була проведена екскурсія до спортивного залу Спортклубу «Олімп». До проведення екскурсії був залучений 15-ти кратний чемпіон України, чемпіон Світу Валерій Коптенко.

Також викладачами коледжу з фізичного виховання Грушецьким В.П, Бистріцькою І.М.  був організований «Осінній крос» у парку «Нивки», в якому прийняли участь137 студентів коледжу.

06 вересня відбулася товариська зустріч з командою волейболістів Професійного училища будівництва та архітектури організована викладачем коледжу Заслуженим тренером України Ігнатовичем А.М.

Цікавою подією стала і першість КІТЗ НАУ з волейболу серед студентів 1-го курсу, в якій прийняли участь 83 особи.

І організатори , і учасники спортивних заходів залишилися задоволеними від  подій, що відбулися.