Конкурс «Подих осені»

В Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування пройшов конкурс «Подих осені» в якому прийняли участь майже всі групу коледжу. На конкурсі були представлені композиції в стилі осені, картини та екібани

Студенти та викладачі із задоволенням зустріли осінь.

Місця серед груп розподілились наступним чином:

І курс

І місце                                          ІІ місце                                                ІІІ місце

група К-15;                                  група ГР-11;                                        група ЗВ-13;

група Ф-10;                                 група РПЗ-18;                                     група РПЗ-19;

група ГР-12;                                група ЗВ-14.                                        група ОП-18.

група ОП-17;

група ОВ-12;

група Д-16.

ІІ курс

І місце                                          ІІ місце                                                ІІІ місце

група ЗВ-23;                                 група Ф-20;                                         група ЗВ-24;

група РПЗ-28;                              група ОВ-22;                                     група РПЗ-29;

група ГР-21.                                                                                              група Д-26.

ІІІ курс

І місце                                           ІІ місце                                               ІІІ місце

група К-35.                                    група Ф-31;                                        група Д-36;

група Ф-30.                                         група РПЗ-39;

група РПЗ-38.

IV курс

I місце                                           ІІ місце                                               ІІІ місце

група ОП-48;                                група ОВ-43;                                      група К-45;

група ЗВ-44.

V курс