Методичне об’єднання викладачів економіко-аналітичого циклу

19 жовтня поточного року на базі Київському технікумі електронних приладів відбулося  засідання методичного об’єднання викладачів економіко-аналітичого циклу ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва.

Під керівництвом голови  міського методичного об’єднання викладачів дисциплін економіко-аналітичного циклу ВНЗ І-ІІ рівня акредитації  м. Києва   Андрійченко  Ніни Кирилівни – було обговорено ряд актуальні питань, які турбують сьогодні освітню спільноту, а також розглянуто організаційні питання, зокрема:

• Економічні бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності;
  • Організація і методичне забезпечення кейс-методу як форми активізації навчального процесу;
  • Використання можливостей програмного продукту «М.Е.Doc» в процесі викладання дисциплін економіко-аналітичного циклу;
  • Аналіз показників проекту бюджету 2017 року.

Особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес та, зокрема, під час практичної підготовки. Також учасники обговорили порядок організації та проведення у 2016/2017 н.р. конкурсу методичних розробок серед викладачів економіко-аналітичного циклу та фахових конкурсів серед студентів.

Від Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету участь у засіданні взяли Костенко Г.І. та Брезіцька О.В.