Мовно-літературний захід «Рідна мова материнська»

9 листопада 2016року в актовій залі коледжу проводився мовно-літературний захід «Рідна мова

материнська», присвячений Дню української мови та писемності. В рамках цього заходу звучали

українська поезія і проза, пісні за поезією І.Франка та сучасних композиторів.

Особливо тепло вітали вірші І.Расулової, В. Виноградової та виконавців ролей п’єси І.П.Котляревського «Наталка-Полтавка».

В рамках тижня комісії суспільно-гуманітарних дисциплін було проведено мовно-літературну

олімпіаду, визначено переможців. За перемогу в олімпіаді було нагороджено Білець Ірину (І місце,

група Д-26), Іванова Єгора, Боровик Кароліну (ІІ місце, ЗВ-23), Герин Анастасію (ІІІ місце, ЗВ-23);

відзначено грамотами викладачів комісії.