Виставка «Освіта та кар’єра–2016»

17-19 листопада 2016 р. у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» м. Києва відбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «Освіта та кар’єра–2016» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

На вищезазначені  заходи завітав в.о. ректора НАУ  доктор біологічних наук, професор, кандидат технічних наук, академік Академії наук Вищої школи України, заслужений працівник освіти України Ісаєнко Володимир Миколайович.

Викладачі Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування  НАУ взяли активну участь у виставках. Співробітники КІТЗ НАУ презентували освітні програми та проекти в науці.