Акредитаційна експертиза спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит»

Відповідно до пункту 4 «Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» і наказу Міністерства освіти і науки України  №368-А від 13.12.2016 р. безпосередньо у коледжі з 19 по 21 грудня 2016 року проводиться чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит». Згідно наказу Міністерства освіти і науки України  експертна комісія працює в такому складі:

– Ільчук Валерій Петрович завідувач кафедри фінансів, банківської справи і страхування Чернігівського національного технологічного університету, доктор економічних наук, професор – голова комісії;

– Швидун Юлія Володимирівна – голова випускової комісії за спеціальностями «Бухгалтерський облік», «Маркетингова діяльність» та «Оціночна діяльність», викладач вищої категорії Відокремленого структурного підрозділу  Київський індустріальний коледж  Київського національного університету будівництва та архітектури член комісії.

Комісія буде працювати безпосередньо в навчальному закладі по 21 грудня  включно.