Органи самоврядування про призначення стипендій

ПРОФКОМ СТУДЕНТІВ

КОЛЕДЖУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

26  січня 2017 р.                                                                                                                                м. Київ

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №2

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Розгляд Правил призначення стипендій студентам Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету.

1.СЛУХАЛИ: Ликову Н.М., голову студентського профкому КІТЗ НАУ, яка ознайомила із запропонованими Правилами призначення стипендій студентам Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету.

УХВАЛИЛИ:

1. Просити дирекцію коледжу звернутися до Міністерства освіти та Кабінету міністрів України з вимогою включити питання про обов’язкове врахування середнього балу (який встановлює навчальний заклад) при формуванні рейтингу на отримання стипендії.

2. Рекомендувати педагогічній раді коледжу затвердити Правила призначення стипендій студентам Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету.