ВИХОВНА РОБОТА КОМІСІЇ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою естетичного виховання в останній день січня 60 студентів коледжу (до речі представники усіх відділень!) з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Богінською А. П. та викладачами Максимчук В. Б. і Ялдак І. М. переглянули дипломну виставу студентів Київського національного театру, кіно і телебачення  ім. Капренка-Карого.

Мюзікл «Вестсайдська історія» поставив Народний артист України, лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка -  Анатолій Хостікоєв, який ще й вийшов на сцену зі своїми вихованцями у ролі сержанта Шренка. Одну з головних ролей у виставі (Тоні) виконав його син – Вячеслав Хостікоєв.

Молоді актори грали натхненно, нам усім вистава сподобалась. Крім того, приємно усвідомлювати, що ми підтримали український театр.