Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.

ЗУСТРІЧ ЧЕРЕЗ РОКИ, ЧЕРЕЗ ВІДСТАНІ…

 

4 лютого 2017 року відбулася традиційна зустріч випускників Київського топографічного технікуму, нині Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Вже з самого ранку вулиця Дружківська була заповнена багато чисельним людським потоком…Люди йшли на зустріч з юністю, друзями, рідним навчальним закладом. Щасливі усміхнені обличчя, посмішки, спогади.. Незважаючи на вік, всі відчували себе хлопчиками і дівчатками, студентами..Емоції переповнювали кожного присутнього! Випускники , що закінчили більше 10, 20, 30 років відчували себе ювілярами.

Було зареєстровано близько 600 випускників з України, Білорусії, Росії, віком від 20 до 87 років!!!

Випускників радо зустріла рідна актова зала, прикрашена фотографіями минулих років, квітами, повітряними кульками. Студенти   приготували святковий концерт , який повернув кожного з присутніх на сцену, на пари, в табір Синяву. Випускники оплесками зустрічали знайомі кадри навчальних занять, відпочинку на Синявському полігоні, знайомі прізвища викладачів, знайомі пісні…Були радісні сльози, посмішки, спогади..Виступив директор Канава Віктор Андрійович з привітанням і вдячністю за підтримку традицій нашого навчального закладу. Приємно було бачити і чути випускника 1951 року, директора КТТ Антоненка Віталія Дем’яновича, який 22 роки очолював наш навчальний заклад.

Було приємно чути багато теплих слів в адресу викладачів  від випускників різних років випуску, які пам’ятають, люблять, вірять.

Справжнім місцем спілкування і спогадів став музей історії , який відвідали випускники після концерту. Директор музею, Марчук Г.Л. , випускниця 1974 року, радо зустріла всіх присутніх, провела цікаву , змістовну екскурсію, з великою любов’ю розповіла про значимі події, відтворені на експонатах. А випускники вдивлялися в історичні фото, обмінювались думками…

Далі спілкування в стінах навчального закладу продовжили в рідних аудиторіях, з рідними викладачами. Ділилися своїми професійними досягненнями, своїми життєвими перемогами…А ще розглядали архівні фото, де всі молоді, красиві, щасливі…З рук в руки переходили фото з дітьми, які є продовженням, а деякі вже навчаються у нас, продовжують батьківські традиції…

  Не хотілося залишати рідні стіни...Тому кожен промовляв « До наступної зустрічі! Як добре, що ми були разом!!!Дякуємо, тобі рідна альма-матер!»