Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.

ЗУСТРІЧ ЧЕРЕЗ РОКИ, ЧЕРЕЗ ВІДСТАНІ…

 

4 лютого 2017 року відбулася традиційна зустріч випускників Київського топографічного технікуму, нині Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Вже з самого ранку вулиця Дружківська була заповнена багато чисельним людським потоком…Люди йшли на зустріч з юністю, друзями, рідним навчальним закладом. Щасливі усміхнені обличчя, посмішки, спогади.. Незважаючи на вік, всі відчували себе хлопчиками і дівчатками, студентами..Емоції переповнювали кожного присутнього! Випускники , що закінчили більше 10, 20, 30 років відчували себе ювілярами.

Було зареєстровано близько 600 випускників з України, Білорусії, Росії, віком від 20 до 87 років!!!

Випускників радо зустріла рідна актова зала, прикрашена фотографіями минулих років, квітами, повітряними кульками. Студенти   приготували святковий концерт , який повернув кожного з присутніх на сцену, на пари, в табір Синяву. Випускники оплесками зустрічали знайомі кадри навчальних занять, відпочинку на Синявському полігоні, знайомі прізвища викладачів, знайомі пісні…Були радісні сльози, посмішки, спогади..Виступив директор Канава Віктор Андрійович з привітанням і вдячністю за підтримку традицій нашого навчального закладу. Приємно було бачити і чути випускника 1951 року, директора КТТ Антоненка Віталія Дем’яновича, який 22 роки очолював наш навчальний заклад.

Було приємно чути багато теплих слів в адресу викладачів  від випускників різних років випуску, які пам’ятають, люблять, вірять.

Справжнім місцем спілкування і спогадів став музей історії , який відвідали випускники після концерту. Директор музею, Марчук Г.Л. , випускниця 1974 року, радо зустріла всіх присутніх, провела цікаву , змістовну екскурсію, з великою любов’ю розповіла про значимі події, відтворені на експонатах. А випускники вдивлялися в історичні фото, обмінювались думками…

Далі спілкування в стінах навчального закладу продовжили в рідних аудиторіях, з рідними викладачами. Ділилися своїми професійними досягненнями, своїми життєвими перемогами…А ще розглядали архівні фото, де всі молоді, красиві, щасливі…З рук в руки переходили фото з дітьми, які є продовженням, а деякі вже навчаються у нас, продовжують батьківські традиції…

  Не хотілося залишати рідні стіни...Тому кожен промовляв « До наступної зустрічі! Як добре, що ми були разом!!!Дякуємо, тобі рідна альма-матер!»