СТУДЕНТСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ БОРЩ …

Цілий день в гуртожитку по «бездротовому телефону» передавалася інформація: «Завтра до нас приходять викладачі давати майстер-клас по приготуванню українського борщу та млинців.  Вимивалася кухня, йшла ретельна підготовка!

І ось закрутилася колективна робота мешканців гуртожитку та викладачів !Це було щось неймовірне. Кожен хотів внести свій вклад в борщ .А поки він готувався, почався майстер клас по випіканню млинців! Навіть першого комом не було. А ще паралельно студенти слухали цікаві факти про страви, що готувалися!

І ось великий стіл дружньої студентської родини заповнено тарілками з борщем і млинцями. Лунає такий запах, що втриматись неможливо! Настрій відмінний у всіх! А смак який приємний! До наступних зустрічей у веселому колі друзів!!!