СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ – УЧАСНИКИ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ

Кострубіцька Марина, студентка 2-го курсу спеціальності «Землевпорядкування», 22 лютого представляла коледж на конкурсі читців. Конкурс проходив у Меморіальному музеї Лесі Українки і був присвячений річниці від дня народження великої поетеси. Студентка читала уривок з поеми «Одержима» Лесі Українки. Журі відзначило виступ Марини дипломом. Організатори конкурсу висловили подяку директору коледжу Канаві В.А. та викладачеві української літератури Максимчук В.Б. за сприяння творчому розвитку студентів.