Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.

МІС І МІСТЕР КОЛЕДЖУ-2017

14 лютого улюблене свято студентів-День закоканих, День святого Валентина. Саме в цей день вирішили провести вже традиційний конкурс «Міс і містер коледжу».

Цьому святу тривала велика підготовка.Спочатку фото номінантів було опубліковане на сайті коледжу.Протягом двох місяців тривало голосування. В результаті було визначено пятірки фіналістів, які розпочали ретельну підготовку до виходу на сцену.Все залежало від бажання, фантазії та натхнення!!! Кожна пара готувала надзвичайні костюми з матеріалів, які б здавалося ніяк не асоціюються з вечірнім вбранням - газети, макарони, пакети, фотографії і багато іншого.Кожен учасник готував також презинтацію себе, як особистості, як фахівця¸ як студента нашого навчального закладу.Творчий конкурс збирав на багаточисельні репетиції в актовому залі. Відчуття свята допомогла створити Студентська рада, її побутовий сектор. Після занять дівчата творили атрибутику для нашої актової зали.І вона дійсно була особливою, бо в прикраси –серця дівчата вклали свою любов, свою душу. І наша зала в День проведення Конкурсу була просто чарівною. А ще кожен глядач отримав своє власне передбачення на День закоханих.

Зала переповнена глядачами. І ось свято почалось…Ведучі  Ликова Наталія Миколаївна, Голова Студентського Профкому  та Марчук Олександр, студент групи К-15, стали головуючими на нашому святі.

Всі учасники хвилювалися,але мріяли про перемогу. Ми дивилися на наших студентів з іншої сторони.Вони здавали свій особливий іспит на красу, вміння висловлювати свої думки,інтелектуальні здібності, триматися на сцені, творити... Хтось краще, хтось гірше, але всі справилися з завданнями. А головне принесли багато позитивних емоцій глядачам.В залі не стихали оплески і слова підтримки.

Але конкурс-є конкурс, і необхідно визначати переможців.Це право було надано компетентному журі у складі Гапон Світлани Іванівни, заступника директора з навчальної роботи, Фурси Любов Анатоліївни, заступника директора з виховної роботи та Лазарчука Євгена Павловича, викладача комісії фізичного виховання та допризовної підготовки. А право визначати переможців глядацьких симпатій було надано заступнику голові Студентського Профкому Мінаковій Анні Олександрівні та глядацькій залі.

 

І ось результати:

Містер Коледжу 2017 – Літвінчук Владислав

Містер Креативність – Літвінчук Владислав

Містер Мужність – Добровольський Артем

Містер Артистизм – Надельнюк Владислав

Містер Глядацьких симпатій – Дей Богдан

Міс коледжу 2017 – Мяснікова Євгенія

Міс Загадковість – Чукліна Ярослава

Міс Оригінальність – Мясникова Євгенія

Міс Чарівність – Клименко Лілія

Міс Вишуканість – Цика Катерина

Міс Глядацьких симпатій – Костюченко Вікторія

 

Колись Богдан Ступка сказав: «Треба постійно бути закоханим.Не тільки в жінку та чоловіка, в каштан або місто. В усе , що складає твоє життя, потрібно бути закоханим. І треба радіти. А це непроста річ. Треба навчитися любити.» Саме так ми і робили –раділи, вчилися любити, мріяти і перемагати.До нових зустрічей!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

«МІС І МІСТЕР КОЛЕДЖУ-2017»