МІС І МІСТЕР КОЛЕДЖУ-2017

14 лютого улюблене свято студентів-День закоканих, День святого Валентина. Саме в цей день вирішили провести вже традиційний конкурс «Міс і містер коледжу».

Цьому святу тривала велика підготовка.Спочатку фото номінантів було опубліковане на сайті коледжу.Протягом двох місяців тривало голосування. В результаті було визначено пятірки фіналістів, які розпочали ретельну підготовку до виходу на сцену.Все залежало від бажання, фантазії та натхнення!!! Кожна пара готувала надзвичайні костюми з матеріалів, які б здавалося ніяк не асоціюються з вечірнім вбранням - газети, макарони, пакети, фотографії і багато іншого.Кожен учасник готував також презинтацію себе, як особистості, як фахівця¸ як студента нашого навчального закладу.Творчий конкурс збирав на багаточисельні репетиції в актовому залі. Відчуття свята допомогла створити Студентська рада, її побутовий сектор. Після занять дівчата творили атрибутику для нашої актової зали.І вона дійсно була особливою, бо в прикраси –серця дівчата вклали свою любов, свою душу. І наша зала в День проведення Конкурсу була просто чарівною. А ще кожен глядач отримав своє власне передбачення на День закоханих.

Зала переповнена глядачами. І ось свято почалось…Ведучі  Ликова Наталія Миколаївна, Голова Студентського Профкому  та Марчук Олександр, студент групи К-15, стали головуючими на нашому святі.

Всі учасники хвилювалися,але мріяли про перемогу. Ми дивилися на наших студентів з іншої сторони.Вони здавали свій особливий іспит на красу, вміння висловлювати свої думки,інтелектуальні здібності, триматися на сцені, творити... Хтось краще, хтось гірше, але всі справилися з завданнями. А головне принесли багато позитивних емоцій глядачам.В залі не стихали оплески і слова підтримки.

Але конкурс-є конкурс, і необхідно визначати переможців.Це право було надано компетентному журі у складі Гапон Світлани Іванівни, заступника директора з навчальної роботи, Фурси Любов Анатоліївни, заступника директора з виховної роботи та Лазарчука Євгена Павловича, викладача комісії фізичного виховання та допризовної підготовки. А право визначати переможців глядацьких симпатій було надано заступнику голові Студентського Профкому Мінаковій Анні Олександрівні та глядацькій залі.

І ось результати:

Містер Коледжу 2017 – Літвінчук Владислав

Містер Креативність – Літвінчук Владислав

Містер Мужність – Добровольський Артем

Містер Артистизм – Надельнюк Владислав

Містер Глядацьких симпатій – Дей Богдан

Міс коледжу 2017 – Мяснікова Євгенія

Міс Загадковість – Чукліна Ярослава

Міс Оригінальність – Мясникова Євгенія

Міс Чарівність – Клименко Лілія

Міс Вишуканість – Цика Катерина

Міс Глядацьких симпатій – Костюченко Вікторія

Колись Богдан Ступка сказав: «Треба постійно бути закоханим.Не тільки в жінку та чоловіка, в каштан або місто. В усе , що складає твоє життя, потрібно бути закоханим. І треба радіти. А це непроста річ. Треба навчитися любити.» Саме так ми і робили –раділи, вчилися любити, мріяти і перемагати.До нових зустрічей!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

«МІС І МІСТЕР КОЛЕДЖУ-2017»