ПЕРСПЕКТИВИ ФАХІВЦЯ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦЯ

02 березня 2017 року відбулась зустріч студентів та викладачів кафедри документознавства Національного авіаційного університету та комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ спеціальності «Інформаційна,бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Діловодство». Тема зустрічі:  "Перспективи фахівця-документознавця у сучасному інформаційному суспільстві".

У програмі зустрічі були обговорені питання сучасних особливостей підготовки фахівців у сфері документознавства та інформаційної діяльності, шляхи втілення професійної підготовки документознавців, перспективи розвитку спеціальності, впровадження ступеневої освіти.

В межах заходу відбулось спілкування з випускниками-документознавцями, які працюють за спеціальністю.

Результатом зустрічі є орієнтування студентів коледжу на продовження навчання в Національному авіаційному університеті  за скороченим терміном навчання  за обраним фахом.