Співпраця циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін КІТЗ НАУ з кафедрою української мови та культури НАУ

09 березня 2017р викладачі української літератури Слинько І.І., Максимчук В.Б. та студенти Касян Софія (ОВ-12), Боровик Кароліна (ЗВ-23) взяли участь у Круглому столі “Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра”. Захід відбувався в Національному авіаційному університеті і був організований кафедрою української мови та культури.

Викладачі і студенти виступили з повідомленнями про життя і творчість Тараса Шевченка і отримали сертифікати учасника Круглого столу молодих учених, аспірантів, студентів.