Тиждень комісії 2017

З 27 лютого по 3 березня в коледжі традиційно проходив тиждень комісії «Геодезія та землеустрій»

28 лютого 2017 року. проходив конкурс з геодезії «Рисовка рельефу».

3 березня в актовому залі проходив  БРЕЙНРИНГ між командами «Землевпорядників» та «Геодезистів».

2 березня відбулася олімпіада з «Геодезії».

Традиційно пройшла науково-практична конференція

«Сучасне геодезичне обладнання та його застосування»,на яку запрошені геодезисти з виробництва.

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» познайомились з роботою сучасних геодезичних приладів.

3 березня 2017 року підведені підсумки тижня комісії та нагородженні переможці.