«Джентельмени для леді»

Саме під такою назвою представники чоловічої статі нашого студентства організували крочистий воркшоп в канун 8-го березня!!!

Дійсно без дівчат не обійшлось, але на цей раз вони всі абсолютно були за лаштунками. На сцені тільки чоловіки! Саме так було прийнято колективним рішенням! На сцені були пригадані всі етапи ставлення чоловіка до жінки – матері, коханої, дружини.

Було багато чарівних слів, гумору, пісень. В залі був відмінний настрій у всіх!

Щира подяка нашим студентам за це свято! Найкращі наші чоловіки – Дей Богдан, Дзядович Владислав, Степанов Дмитро, Шилов Михайло.

Дякуємо дівчатам, які були справжнім натхненням для хлопців – Галуга Євгенія, Волошина Анастасія, Оначинська Тетяна, Красилівська Юлія.

Особлива подяка за професійну прикрасу нашого залу нашим майстриням – Бакаловій Владиславі, Лахман Діані, Профатіловій Софії.