Тиждень комісії «Землевпорядкування та картографії»

Традиційно на початку березня у нашому коледжі  проходить тиждень комісії приурочений до дня землевпорядника України. Професійне свято – День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства тижня комісії.

Програма

тижня комісії «Землевпорядкування та картографії»

пп

Назва заходу

Місце

(аудиторія)

Хто проводить

1.

Оформлення стенду в холі коледжу. Виставка практичних робіт студентів, рефератів, курсових робіт

13.03.2017р.

понеділок

Хол коледжу

Панчук О.П.

Ковальова Т.М.

Марчук Г.Л.

Гальчук Н.В.

2.

Олімпіада з креслення на звання «Кращий кресляр року»

14.03.2017р.

Аудиторія 29  900

Пелевіна В.І.

6.

Інтелектуальна гра «Найрозумніший землевпорядник 2017»

16.03.2017р.

четвер

Аудиторія 34  1110

Панчук О.П.

Проценко С.М.

Засідання комісії

Підведення підсумків тижня комісії.

17.03.2017р.

п’ятниця

Аудиторія 36  1410

Шевченко О.І.

14 березня відбулась олімпіада з креслення «Кращий кресляр року» в якій прийняли участь студенти груп К-25, ЗВ-23, ЗВ-24. Олімпіаду проводили викладачі Ковальова Т.М. та Марчук Г.Л.

14 березня - конкурс «Кращий землевпорядник з рішення задач із землеустрою» провели викладачі Шевченко О.І. та Мінакова А.О. Спір кращого землевпорядника вирішувався поміж студентами третього курсу груп ЗВ-23 та ЗВ-24.

15 березня – олімпіада з географії  проведена викладачем Гуровим О.І. в якій приймали участь студенти 2-го та 3-го курсів.

16 березня – олімпіада з картографії (рішення задач)

16 березня – інтелектуальна гра «Найрозумніший землевпорядник» проведена викладачами Панчук О.П. та Проценко С.М. В  ній приймали участь студенти випускних гру ЗВ-43 та ЗВ-44.

17 березня відбулося засідання комісії на якому підведенні підсумки тижня комісії, вручені грамоти та цінні призи студентам переможцям в конкурсах та олімпіадах.