Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.

Тиждень комісії «Землевпорядкування та картографії»

Традиційно на початку березня у нашому коледжі  проходить тиждень комісії приурочений до дня землевпорядника України. Професійне свято – День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства тижня комісії.

Програма

тижня комісії «Землевпорядкування та картографії»

пп

Назва заходу

Дата

Місце

(аудиторія)

Хто проводить

1.

Оформлення стенду в холі коледжу. Виставка практичних робіт студентів, рефератів, курсових робіт

13.03.2017р.

понеділок

Хол коледжу

Шевченко О.І.

Панчук О.П.

Ковальова Т.М.

Марчук Г.Л.

Гальчук Н.В.

2.

Олімпіада з креслення на звання «Кращий кресляр року»

14.03.2017р.

вівторок

Аудиторія 30 1110

Ковальова Т.М.

Марчук Г.Л.

3.

Конкурс «Кращий землевпорядник»

14.03.2017р.

вівторок

Аудиторія 36  1240

Шевченко О.І.

Мінакова А.О.

4.

Олімпіада з географії

(для першого курсу)

15.03.2017р.

середа

Аудиторія 35  800

Гуров О.І.

5.

Олімпіада з картографії

(рішення задач) з групою К-35

16.03.2017р.

четвер

Аудиторія 29  900

Пелевіна В.І.

6.

Інтелектуальна гра «Найрозумніший землевпорядник 2017»

16.03.2017р.

четвер

Аудиторія 34  1110

Панчук О.П.

Проценко С.М.

7

Засідання комісії

Підведення підсумків тижня комісії.

17.03.2017р.

п’ятниця

Аудиторія 36  1410

Шевченко О.І.

14 березня відбулась олімпіада з креслення «Кращий кресляр року» в якій прийняли участь студенти груп К-25, ЗВ-23, ЗВ-24. Олімпіаду проводили викладачі Ковальова Т.М. та Марчук Г.Л.

14 березня - конкурс «Кращий землевпорядник з рішення задач із землеустрою» провели викладачі Шевченко О.І. та Мінакова А.О. Спір кращого землевпорядника вирішувався поміж студентами третього курсу груп ЗВ-23 та ЗВ-24.

15 березня – олімпіада з географії  проведена викладачем Гуровим О.І. в якій приймали участь студенти 2-го та 3-го курсів.

16 березня – олімпіада з картографії (рішення задач)

16 березня – інтелектуальна гра «Найрозумніший землевпорядник» проведена викладачами Панчук О.П. та Проценко С.М. В  ній приймали участь студенти випускних гру ЗВ-43 та ЗВ-44.

17 березня відбулося засідання комісії на якому підведенні підсумки тижня комісії, вручені грамоти та цінні призи студентам переможцям в конкурсах та олімпіадах.