День відкритих дверей Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування

18 березня 2017 року в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ відділенням №3 був проведений День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, які завітали сюди разом із батьками, змогли ознайомитися із широким спектром освітніх послуг, що їх пропонує коледж.

Присутніх привітала завідувач економічного відділення Канова Г.Г. Вона зазначила, що коледж – це державний навчальний заклад зі сталими традиціями викладання, а його випускники користуються попитом на ринку праці та майже всі працевлаштовуються за обраним фахом.

Більш детально з правилами прийому до коледжу присутніх ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Рашківська М.І. Вона запросила всіх, хто бажає підвищити рівень знань до початку вступних випробувань, на підготовчі курси на базі коледжу.

Далі присутні мали можливість докладніше ознайомитися з матеріально-технічною базою кожного відділення та отримати інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі.

Продовжила захід громадський директор музею коледжу Марчук Г.Л., яка для всіх бажаючих провела екскурсію в музеї та розповіла про історію навчального закладу