ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

Комісія суспільно-гуманітарних дисциплін спільно з працівниками бібліотеки для юнацтва імені О.Теліги організували зустріч студентів групи ГР-21(класний керівник Максимчук В.Б.) з юристом Олександром Ліпським.

Тема бесіди:”Допустимі межі необхідної самооборони”

Студенти дізналися, які засоби самооборони є легальними, а які – забороненими, а також отримали відповіді на індивідуальні запитання.

Захід відбувся в межах реалізації Міської цільової програми правової освіти населення м.Києва 2017-2019рр.