СВЯТО КОБЗАРЯ У КОЛЕДЖІ

«Тарасова гора» - це справжня поезія, її світильник горить нетлінним вогнем – вогнем Прометея…» - сказав М.І.Костомаров, і наші сучасники вкотре в цьому переконуються.

З нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт «Віще слово Кобзаря» з нагоди 203 річниці з дня народження генія. Студенти  кількох груп готували теплі слова: вірші поета, пісні, переклади англійською мовою, жартівливі сценки, навіть поставили уривок з драми «Назар  Стодоля». Згадали про Тараса – художника, Тараса – рекрута, Тараса – художника, чия любов до України, до її народу втілена в кожному живому слові.

Його вільні думки, гостре слово, справедлива народна душа і сьогодні зачаровує молодь, виховують їх національно свідомими громадянами.