ЕКО-Квест «Бережи природу»

20 березня 2017 р. відбувся ЕКО-Квест «Бережи природу», організаторами якого виступили Гапон С.І., викладач екології, заступник директора з навчальної роботи та Студентський профком коледжу.

На меті квесту було зменшення кількості побутового сміття, підвищення рівня екологічної культури студентів, підвищення зацікавленості й участі громадськості в вирішенні проблем навколишнього середовища.

Учасники гри-пошуку поділилися на чотири команди "Зяблики", "Коти з КІТЗ", «КІТЗ Шаркс» та «Ботаніки на Титаніку». Справжнє змагання відбулося в ході проведення цікавих завдань гри,  де учасники проявили кмітливість винахідливість та знання з екології. Одним із конкурсів стало збирання сміття на території коледжу.

Результати змагання:

І місце – «Ботаніки на Титаніку» (гр. РПЗ-28);

ІІ місце – «Коти з КІТЗ»;

ІІІ місце – «КІТЗ Шаркс»;

ІV місце – «Зяблики».

Людина виділяється з природи своїм розумом, щирим серцем. Тож бережімо навколишнє середовище і станьмо розумними господарями на своїй землі!