Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ-ПРЕМЬЄРА СТУДЕНТСЬКОГО ТЕАТРУ КІТІЗ НАУ

 

27 березня в усьому світі святкують Міжнародний день театру. Наш навчальний заклад вирішив відсвяткувати цей день особливо, по-своєму! Саме на цей день була призначена прем’єра Студентського театру КІТЗ НАУ, під керівництво Яни Шиян,  зі спектаклем «День редиски».

Афіші майоріли по всьому коледжу, останні дні хвилювалися всі і режисер і актори. Саме за їх власною ініціативою, на справжньому ентузіазмі створився цей творчий колектив.

Також студенти, за допомогою культорганізатора коледжу Сорокіної Ю.О. підготували  капусник з цікавими миттєвостями студентського життя. Отож, повна зала глядачів чекала на сюрпризи.

Зустріли акторів шаленими оплесками. Куліси відкрилися і розпочалося справжнє диво…Чоловічий склад студентів вирішив підняти всім настрій… Пісні, гуморески, сценки,сміх оплески - все це відчувала наша зала…

І ось прем’єра спектаклю «День редиски», по мотивам «Фараони», О.Коломійця. Режисер та постановник спектаклю Шиян Яна.

На сцені колоритні герої – чоловіки (в ролях Гнатюк Максим, Дзядович Владислав) та чарівні  українські дівчата (в ролях Лівицька Анастасія, Лахман Діана,Немилостива Каріна, Соловейчук Юлія).А також з запальними українськими танцями Шиян Яна та Галуга Євгенія.Це було справжнє театральне диво.Не хотілося прощатися з акторами і відмінним настроєм!

В добру путь наш студентський театр! Браво! Біс! До нових зустрічей! Хай щастить!

Щиро дякуємо за справжнє театральне свято!