Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ-ПРЕМЬЄРА СТУДЕНТСЬКОГО ТЕАТРУ КІТІЗ НАУ

 

27 березня в усьому світі святкують Міжнародний день театру. Наш навчальний заклад вирішив відсвяткувати цей день особливо, по-своєму! Саме на цей день була призначена прем’єра Студентського театру КІТЗ НАУ, під керівництво Яни Шиян,  зі спектаклем «День редиски».

Афіші майоріли по всьому коледжу, останні дні хвилювалися всі і режисер і актори. Саме за їх власною ініціативою, на справжньому ентузіазмі створився цей творчий колектив.

Також студенти, за допомогою культорганізатора коледжу Сорокіної Ю.О. підготували  капусник з цікавими миттєвостями студентського життя. Отож, повна зала глядачів чекала на сюрпризи.

Зустріли акторів шаленими оплесками. Куліси відкрилися і розпочалося справжнє диво…Чоловічий склад студентів вирішив підняти всім настрій… Пісні, гуморески, сценки,сміх оплески - все це відчувала наша зала…

І ось прем’єра спектаклю «День редиски», по мотивам «Фараони», О.Коломійця. Режисер та постановник спектаклю Шиян Яна.

На сцені колоритні герої – чоловіки (в ролях Гнатюк Максим, Дзядович Владислав) та чарівні  українські дівчата (в ролях Лівицька Анастасія, Лахман Діана,Немилостива Каріна, Соловейчук Юлія).А також з запальними українськими танцями Шиян Яна та Галуга Євгенія.Це було справжнє театральне диво.Не хотілося прощатися з акторами і відмінним настроєм!

В добру путь наш студентський театр! Браво! Біс! До нових зустрічей! Хай щастить!

Щиро дякуємо за справжнє театральне свято!