ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ-ПРЕМЬЄРА СТУДЕНТСЬКОГО ТЕАТРУ КІТІЗ НАУ

27 березня в усьому світі святкують Міжнародний день театру. Наш навчальний заклад вирішив відсвяткувати цей день особливо, по-своєму! Саме на цей день була призначена прем’єра Студентського театру КІТЗ НАУ, під керівництво Яни Шиян,  зі спектаклем «День редиски».

Афіші майоріли по всьому коледжу, останні дні хвилювалися всі і режисер і актори. Саме за їх власною ініціативою, на справжньому ентузіазмі створився цей творчий колектив.

Також студенти, за допомогою культорганізатора коледжу Сорокіної Ю.О. підготували  капусник з цікавими миттєвостями студентського життя. Отож, повна зала глядачів чекала на сюрпризи.

Зустріли акторів шаленими оплесками. Куліси відкрилися і розпочалося справжнє диво…Чоловічий склад студентів вирішив підняти всім настрій… Пісні, гуморески, сценки,сміх оплески - все це відчувала наша зала…

І ось прем’єра спектаклю «День редиски», по мотивам «Фараони», О.Коломійця. Режисер та постановник спектаклю Шиян Яна.

На сцені колоритні герої – чоловіки (в ролях Гнатюк Максим, Дзядович Владислав) та чарівні  українські дівчата (в ролях Лівицька Анастасія, Лахман Діана,Немилостива Каріна, Соловейчук Юлія).А також з запальними українськими танцями Шиян Яна та Галуга Євгенія.Це було справжнє театральне диво.Не хотілося прощатися з акторами і відмінним настроєм!

В добру путь наш студентський театр! Браво! Біс! До нових зустрічей! Хай щастить!

Щиро дякуємо за справжнє театральне свято!