ВИПУСК ГЕОДЕЗИСТІВ-2017

31 березня відбувся черговий випуск молодших спеціалістів – геодезистів (випускна комісія «Геодезії та землеустрою»). Відбулося справжнє свято чоловічої мужності, краси, професіоналізму. Викладачі дивилися на своїх випускників урочистих чоловічих костюмах, з дорослими поглядами .І дві чарівних дівчини в суровому чоловічому колективі. І  залунав випускний вальс, зворушливий, дорослий, ніжний. Це було неперевершено. Теплі слова подяки викладачам, батькам. І екскурс у чотири роки студентського життя. Дякуємо класним керівникам Телюковій Наталії Миколаївні,  Уваровій Людмилі Валеріївні за яскравих випускників та свято! Щасти Вам в житті!