ВИПУСК КАРТОГАФІВ-2017

В останній день березня у нашому коледжі знов свято – випускний вечір. У цьому навчальному році 13 студентів картографів закінчили наш коледж та отримали дипломи молодших спеціалістів. До речі ми єдині на Україні випускаємо таких фахівців!

Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті випускників. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось зтугою. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.

Випускний вечір важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо.

Щирі привітання і напутні слова, в цей святковий день, адресували випускникам адміністрація, куратор групи та батьки.

Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала цього дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів, батьків та гордо нестиме звання випускника коледжу.

Хай вам щастить, дорогі наші випускники!