НАУКОВА РОБОТА СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

4 квітня студенти коледжу Надточій Анфіса ( ОВ-12 ), Рубан Олександр ( ОП-17 ) та керівники їх наукових робіт  - викладачі комісії суспільно-гуманітарних дисциплін СлинькоІ.І. , Максимчук В.Б. взяли участь у XVII Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів « Політ. Сучасні проблеми науки», організованій Національним авіаційним університетом.

Свої наукові доробки студенти коледжу представили на засіданні секції «Лінгвокультурологія»:

«Особливості мовленнєвого етикету студентів спеціальності «Менеджмент» (Надточій А.);

«Спецтермінологія та професіоналізми в мовленні студентів спеціальності «Організація перевезень» (Рубан О.) .

Участь студентів у конференції була відзначена грамотами Навчально-наукового гуманітарного інституту НАУ.