Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ВЕСЕЛИХ І КІТЛИВИХ ВІДБУЛОСЯ!

 

На честь дня гумору Студентська рада коледжу організувала перше засідання Клубу веселих і кмітливих. Змагання відбулися між командами трьох навчальних відділень. Друге відділення представили команду «О-БА-НА», третє відділення «Люди ОВ», четверте відділення «220 вольт». В процесі підготовки відбулося жеребкування і були обрані країни Грузія (відділення землевпорядників та діловодів), Франція (відділення фінанси та організація виробництва), Германія (відділення організація перевезень та програне забезпечення). На жаль перше відділення зійшло з дистанції перед самим початком  змагань. Дякуємо всім командам за якісну підготовку до змагань.

Першим завданням для команд була «Візитівка», обличчя команди,сьогодення, її цінності тощо…  В залі не згасали сміх та оплески. Всі команди були підготовлені, з яскравим почуттям гумору, відмінним настроєм.

Другий конкурс «Ерудитів». Кожна команда отримала по  4 питання, що стосувалися обраної країни. Було цікаво і глядачам, і командам, і членам журі. Багато дізналися про далекі і близькі країни Європи.

Далі змагалися капітани. Вони без слів зображали предмети, явища, традиції обраних країн. А глядачі з задоволенням відгадували.

І на закуску - домашнє завдання: презентація кожної країни. Ось де була можливість проявити всі таланти, знання, акторські данні.

Важко прийшлося членам журі (Гапон С.І., Ямковий О.Ю.,Фурса Л.А.,Ликова Н.М.) визначати переможця! Із неперевершеного дійства необхідно було визначити найяскравішу з команд . Після складних підрахунків місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Відділення №4 (організація перевезень, програмування);67 балів

2 місце – Відділення №3 (фінанси і організація виробництва)62 бали;

3 місце – Відділення №2 (землевпорядкування та діловодство)58 балів;

Вітаємо переможців та учасників! Це було справжнє свято гумору, кмітливості! Всі глядачі не хотіли розходитися! Настрій був відмінний!