ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ВЕСЕЛИХ І КІТЛИВИХ ВІДБУЛОСЯ!

На честь дня гумору Студентська рада коледжу організувала перше засідання Клубу веселих і кмітливих. Змагання відбулися між командами трьох навчальних відділень. Друге відділення представили команду «О-БА-НА», третє відділення «Люди ОВ», четверте відділення «220 вольт». В процесі підготовки відбулося жеребкування і були обрані країни Грузія (відділення землевпорядників та діловодів), Франція (відділення фінанси та організація виробництва), Германія (відділення організація перевезень та програне забезпечення). На жаль перше відділення зійшло з дистанції перед самим початком  змагань. Дякуємо всім командам за якісну підготовку до змагань.

Першим завданням для команд була «Візитівка», обличчя команди,сьогодення, її цінності тощо…  В залі не згасали сміх та оплески. Всі команди були підготовлені, з яскравим почуттям гумору, відмінним настроєм.

Другий конкурс «Ерудитів». Кожна команда отримала по  4 питання, що стосувалися обраної країни. Було цікаво і глядачам, і командам, і членам журі. Багато дізналися про далекі і близькі країни Європи.

Далі змагалися капітани. Вони без слів зображали предмети, явища, традиції обраних країн. А глядачі з задоволенням відгадували.

І на закуску - домашнє завдання: презентація кожної країни. Ось де була можливість проявити всі таланти, знання, акторські данні.

Важко прийшлося членам журі (Гапон С.І., Ямковий О.Ю.,Фурса Л.А.,Ликова Н.М.) визначати переможця! Із неперевершеного дійства необхідно було визначити найяскравішу з команд . Після складних підрахунків місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Відділення №4 (організація перевезень, програмування);67 балів

2 місце – Відділення №3 (фінанси і організація виробництва)62 бали;

3 місце – Відділення №2 (землевпорядкування та діловодство)58 балів;

Вітаємо переможців та учасників! Це було справжнє свято гумору, кмітливості! Всі глядачі не хотіли розходитися! Настрій був відмінний!