СВЯТО ВЕСНИ У НАЦІОНАЛЬНОМУ БОТАНІЧНОМУ САДУ ім.М.М.ГРИШКА

Ледве дихнуло весняним теплом, запахло першими ранніми квітами, чарівними вербовими котиками, а в природі все оживає, неначе одягається в коштовні шати. Ясне сонечко покликало в гості ранню весну. А нас, студентів-першокурсників та викладачів, запросили в гості до Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАУ України. Зустрів нас там Роман Вікторович Іванніков - доктор біологічних наук, завідуючий лабораторією біотехнологій, відділу тропічних і субтропічних рослин Національного ботанічного саду, який детально ознайомив з історією заснування цього саду, його ландшафтом, унікальними колекціями 1178 видів рослин, дерев і кущів.

Найцікавіше чекало попереду – екскурсія в оранжереї ботанічного саду, де зосереджені ціннісні колекції тропічних і субтропічних рослин – 3094 зразків. Гордістю саду є колекція орхідних, ароїдних, лілієвих рослин. Але чарівні камеї та азалії ніколи не залишили байдужими.

Всі отримали естетичну насолоду та максимум позитивних емоцій від побаченого