Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.

МІС ГУРТОЖИТОК -2017

 

11 квітня 2017 року в чарівний весняний день відбулося справжнє свято жіночої краси Конкурс «Міс гуртожитку КІТЗ НАУ-2017».

На сцені 5 чарівних учасниць Нагорна Валентина, Шнир Алла, Поспішна Тетяна, Данильчук Руслана , Слюсар Любов  зі своїми історіями життя,своїми вподобаннями, інтересами. Кожна красива, талановита  і цікава по своєму.

Дівчата розказували про себе, співали, танцювали , зав’язували краватки, готували смачні страви і подорожували в часі з модою минулих років. Всі конкурси проходили під оком чоловічого журі та яскравими оплесками глядачів та вболівальників.

Але конкурс є конкурс ! Тому необхідно визначити переможницю.

Міс гуртожитку КІТЗ НАУ – Данильчук Руслана

Міс глядацьких  симпатій –Слюсар Любов

Дякуємо вихователям гуртожитку Мінаковій А.О.,Грибан К.О. за відмінну організацію заходу.

Подяка студентам ведучим заходу-Гриневич Роману, Ендерс Володимиру.Подяка звукорежисеру Нагорному Вадиму.