Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.

МІС ГУРТОЖИТОК -2017

 

11 квітня 2017 року в чарівний весняний день відбулося справжнє свято жіночої краси Конкурс «Міс гуртожитку КІТЗ НАУ-2017».

На сцені 5 чарівних учасниць Нагорна Валентина, Шнир Алла, Поспішна Тетяна, Данильчук Руслана , Слюсар Любов  зі своїми історіями життя,своїми вподобаннями, інтересами. Кожна красива, талановита  і цікава по своєму.

Дівчата розказували про себе, співали, танцювали , зав’язували краватки, готували смачні страви і подорожували в часі з модою минулих років. Всі конкурси проходили під оком чоловічого журі та яскравими оплесками глядачів та вболівальників.

Але конкурс є конкурс ! Тому необхідно визначити переможницю.

Міс гуртожитку КІТЗ НАУ – Данильчук Руслана

Міс глядацьких  симпатій –Слюсар Любов

Дякуємо вихователям гуртожитку Мінаковій А.О.,Грибан К.О. за відмінну організацію заходу.

Подяка студентам ведучим заходу-Гриневич Роману, Ендерс Володимиру.Подяка звукорежисеру Нагорному Вадиму.