МІС ГУРТОЖИТОК -2017

11 квітня 2017 року в чарівний весняний день відбулося справжнє свято жіночої краси Конкурс «Міс гуртожитку КІТЗ НАУ-2017».

На сцені 5 чарівних учасниць Нагорна Валентина, Шнир Алла, Поспішна Тетяна, Данильчук Руслана , Слюсар Любов  зі своїми історіями життя,своїми вподобаннями, інтересами. Кожна красива, талановита  і цікава по своєму.

Дівчата розказували про себе, співали, танцювали , зав’язували краватки, готували смачні страви і подорожували в часі з модою минулих років. Всі конкурси проходили під оком чоловічого журі та яскравими оплесками глядачів та вболівальників.

Але конкурс є конкурс ! Тому необхідно визначити переможницю.

Міс гуртожитку КІТЗ НАУ – Данильчук Руслана

Міс глядацьких  симпатій –Слюсар Любов

Дякуємо вихователям гуртожитку Мінаковій А.О.,Грибан К.О. за відмінну організацію заходу.

Подяка студентам ведучим заходу-Гриневич Роману, Ендерс Володимиру.Подяка звукорежисеру Нагорному Вадиму.