Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.

ОБ'ЄДНАНІ МУЗИКОЮ

З самого ранку увагу мешканців студентського гуртожитку привертало оголошення-транспорант із зображенням кольорової  гітарки. Мова йшла про якийсь «квартирник». Яскраві  літери обіцяли «живе спілкування та живу музику». Тож, усі чекали вечора.

Але найбільш хвилюючим це очікування було для культорганізатора Юліани Олександрівни, яка і затіяла увесь цей захід. Підготовка до квартирника розпочалася ще за тиждень до призначеної дати. Репетиції з музикантами проходили ледь не щодня до пізньої ночі. Заздалегідь було підібрано актуальний та популярний пісенний репертуар. Хлопці- гітаристи розучували нові акорди та підбирали зручні тональності. І ось настав той самий день...

На годиннику 20.00 – час починати. Двері до кімнати відпочинку були відчинені і звуки гітари та перша несмілива пісня заполонили довгий темний коридор. Дзвінка луна привертала увагу студентів, які поверталися до гуртожитку. І ось на порозі з'явилися перші слухачі. Заздалегідь підготовлені тексти пісень із запропонованого репертуару надали більшої впевненості гостям і ті одразу ж підхопили слова пісні. А потім іще і іще... Поступово до імпровізованої концертної зали почали сходитися й інші студенти. Хтось підійшов через 15 хвилин після початку, хтось – через годину або іще пізніше. Але вже ніхто не покидав цього квартирника. І навіть затяті скептики, піддавшись неповторній атмосфері, вже згодом підспівували улюблені слова.

Того вечора на квартирнику лунали пісні таких гуртів як Скрябін, Океан Ельзи, Машина времени, Арія, Бумбокс, Люмен та інших відомих виконавців. Гітаристи Єгор Іванов та Олег Аврамчук, які вже не вперше виступали дуетом, майстерно виконували усі музичні композиції, створивши відмінний настрій та драйвову атмосферу серед слухацької аудиторії.

Власне кажучи, того вечора музика таки сколихнула серця усіх присутніх. Квартирник у гуртожитку проводився вперше, та далеко не востаннє, як запевнили організатори заходу. Адже «посиденьки з гітарами», з яких не хотіли розходитися і по закінченні, стали яскравою плямою у студентських буднях мешканців гуртожитку. Тож, далі буде...