Науково-практична робота комісій: «Геодезії та землеустрою» і «Землевпорядкування та картографії»

25 – 27 квітня 2017 р. – 22-га  Міжнародна науково-технічна конференція

«GEOFORUM' 2017»Львів – Брюховичі – Яворів, Україна

Голова комісії Незгода Л.І. та викладачі Чернецька Н.В. і Панчук О.П. приймали активну участь в GEOFORUM’ 2017. Викладачі відвідали пленарні засідання секцій: «Геодезії», «Фотограмметрії, картографії, ГІС», «Кадастр, землеустрій, оцінка нерухомості», а також виставку-презентацію сучасного геодезичного обладнання

Дякуємо адміністрації та особисто директору коледжу Канаві В.А. за надану можливість участі у GEOFORUM' 2017.