Тиждень комісії економічних дисциплін

В коледжі з 24 по 28 квітня проходив тиждень комісії економічних дисциплін.

Розпочався тиждень презентацією творчих робіт на тему «Україна в моєму серці». Серед представлених робіт були і вишивки, і малюнки і різноманітні вироби. Студенти представили також стінгазети за вказаною тематикою та реферативні творчі роботи.

Цікавими за змістом та формою виявились газети на тему «Моя професія». Всі вони по-різному розкривали сутність професії фінансиста та менеджера.

В рамках тижня відбувся брейн-ринг між командами спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Організація виробництва», який провела Костенко Г.І. Під час гри команди продемонстрували свої знання, кмітливість та розважливість при вирішенні різних завдань. Переможцем брейн-рингу стала збірна команда студентів 3-го курсу спеціальності «Організація виробництва» «OV-Production».

Не менш цікавою була студентська конференція «Нобелівські лауреати з економіки», яку підготували студенти групи БФ-1ск під керівництвом Ануфрієвої О.І.. Учасники конференції ознайомили слухачів  з Нобелівськими лауреатами, вихідцями з України та інших країн світу, проаналізували життєвий та професійний шлях вчених, а також зробили висновки щодо можливості застосування економічних моделей для розвитку економіки України.

В рамках тижня комісії економічних дисциплін також було проведено олімпіади із дисциплін «Бухгалтерський облік» (викладач – Ткаченко О.І.), «Фінанси» (викладач – Білан О.Л.), «Організація виробництва» (викладач – Курманська О.С.) та «Економічний аналіз» (викладач – Брезіцька О.В.). Переможцями олімпіад стали:

• ·з дисципліни «Бухгалтерський облік»:

1-ше місце – Клименко Марина (Ф-20),

2-ге місце – Гуменюк Катерина (Ф-20),

3-тє –Калініченко Анастасія, Сімех Владислава та Якименко Аліна;

• ·з дисципліни «Фінанси»:

1-ше місце – Гапоненко Інна (Ф-20),

2-ге місце – Гуменюк Катерина (Ф-20) та Якименко Аліна (Ф-20),

3-тє – Кривченко Ярослава (Ф-20);

• ·з дисципліни «Організація виробництва»:

1-ше місце – Гнатюк Максим (ОВ-32) та Лахман Діана (ОВ-32),

2-ге місце – Бакалова Владислава (ОВ-32) та Шиян Яна (ОВ-32),

3-тє – Лівіцька Анастасія (ОВ-32), Кутняк Олександр (ОВ-32) та Галуга Євгенія (ОВ-32);

• ·з дисципліни «Економічний аналіз»:

1-ше місце – Гнатюк Максим (ОВ-32), Лівіцька Анастасія (ОВ-32) та Лахман Діана (ОВ-32).

Завершився тиждень комісії креативним представленням студентами свого бачення про будні спеціаліста з менеджменту та фінансів.

Тиждень видався цікавим та корисним для студентів. Для проведення всіх заходів викладачі тісно співпрацювали зі студентами в творчій та доброзичливій атмосфері.