ТРАВНЕВИЙ ПОДИХ ТВОРЧОСТІ

18 травня 2017 року відбулося відкриття виставки «Травневий подих творчості» робіт студентів, викладачів, батьків, друзів, присвяченої Міжнародному Дню Музею.

Експонати виставки захопили відвідувачів-вишивки,роботи бісером, ляльки-мотанки, роботи по дереву та склу, роботи з яєчної шкаралупи, квіллінг, розшиті рушники та картини. В кожній роботі відчувається любов, бажання творити, натхнення!

Кожен хотів поділитися своєю радістю та талантом! Хочеться розповісти про найкращі

• Матвієнко Володимир (ОВ-12)приніс власноручні вишивки «Яскраві візерунки»
  • Сапсай Олена Степанівна, голова Батьківського комітету гр..ГР-11, мати Сапсай Діми вразила ляльками мотанками! 16 ляльок і не одна не повторюється))Також вразили її живі квіти з паперу!
  • Бібліотекар та викладач Сиротенко Світлана Альфредівна справжня майстриня вишитих картин з цікавими сюжетами!Найбільші й найсолідніші експонати виставки!Пишаємося Вами!
  • Миголь Карина, дочка викладача Миголь Валентини Миколаївни, вразила роботами з бісеру!Живі яскраві тваринки, дівчачі прикраси!
  • Викладач Курманська Ольга Сергіївна подарувала чудовий вишитий букет «Полова казка»
  • Марчук Ірина, мама Марчука Олександра (К-15) порадувала вишитими маками!
  • Руденко Лариса, мама Руденка Олексія вразила Оберігом!
  • Наталія Ликова, завідуюча методичним кабінетом підвисила настрій своїми художніми творами!
  • Картину батька Марчука Леоніда, подарувала Марчук Галіна Леонідівна, викладач коледжу!Немов живі рози!
  • Маргарита Телюкова, онучка викладача Телюкової Наталії , вразила роботами з глини та яскравим Гарбузиком.
  • Чернецький Дмитро (ГР-11), чудово малює і конструює з  паперу)
  • Марія Кузьмінова (ЗВ-13) подарувала «Квіти щастя»
  • Озерчук Діана (ОВ-12),намалювала казковий «Ранок»
  • Лахман Діана (ОВ-32) працює з деревом і фарбами!
  • Рашківска Марія Іванівна, викладач показала вишиті «Візерунки долі»
  • Шпилова  Валентина, мама викладача Панчук Олени вишиває особливо технікою!Картина «Гарем»,привернула увагу всіх!
  • Панчук Павло (РПЗ -28) чудово малює по склу і розписує вази!
  • Викладач Ковальчук Наталія вишиває чудові ікони!
  • Викладач Ткаченко Оксана чудово малює пейзажі природи, кі зааровут і манять))
  • Кулік Катерина, секретар відділення №2 малює справжні казкові сюжети!
  • Виклада Максимук Віра Борисівна разом з мамою вишили портрет Шевченка!
  • Особлива подяка Кулматовій Наталії Миколаївні, яка зберігає роботи студентів минулих років і з задоволенням поповнила нашу виставку!

Дякуємо нашим талановитим студентам, викладачам , батькам та друзям!Виставка працює до 26 травня 2017 року!Хочете отримати задоволення-завітайте до нас)))Чекаємо!!!

Дуже дякуємо всіх, хто прийняв участь у цьому заході!