Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.

ВЕСНЯНИЙ ФУТБОЛНИЙ ТУРНІР ПЕРШОКУРСНИКІВ

17-18 травня 2017 року за ініціативою Студентської ради коледжу було проведено спортивний турнір з міні-футболу серед студентів 1-го курсу. Турнір присвячено з нагоди святкування дня заснування Міжнародного олімпійського комітету. Участь у турнірі взяли 11 команд. В перший  день проводився чвертьфінал, на другий день півфінальні та фінальні змагання. Відбулося справжнє спортивне свято для юних футболістів і вболівальників. Підтримка команд була веселою, гомінкою, а хвилювання справжніми.

Визначено трійку переможців:

1-місце –ГР-11 (кл.керівник Чернецька Н.В.) Луговик Володимир, Маташ Максим, Григорович Ярослав, Власов Максим, Фещенко Віталій, Чернецький Дмитро, Васильєв Володимир, Шапік Роман.

2 –місце РПЗ-18 (кл.керівник Терещенко Л.А) Владислав, Варава Павло, Литвиненко Андрій, Шелудько Максим, Губін Олександр.

3 –місце К-15 (кл.керівник Телюкова Н.М.) Онучак Мирослав, Петров Олексій, Руденко Олексій, Жавгурян Олександр, Марчук Олександр, Лисенко Даніїл, Козенко Деніс.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам! Бажаємо здорового способу життя, успіхів та перемог!

Подяка за ініціативу і організацію турніру Давидовій Ользі, члену Студентської ради коледжу.

Подяка Шилюк Владиславу (ГР-12) за продаж солодощів і передача грошей до Дитячого будинку.