ВЕСНЯНИЙ ФУТБОЛНИЙ ТУРНІР ПЕРШОКУРСНИКІВ

17-18 травня 2017 року за ініціативою Студентської ради коледжу було проведено спортивний турнір з міні-футболу серед студентів 1-го курсу. Турнір присвячено з нагоди святкування дня заснування Міжнародного олімпійського комітету. Участь у турнірі взяли 11 команд. В перший  день проводився чвертьфінал, на другий день півфінальні та фінальні змагання. Відбулося справжнє спортивне свято для юних футболістів і вболівальників. Підтримка команд була веселою, гомінкою, а хвилювання справжніми.

Визначено трійку переможців:

1-місце –ГР-11 (кл.керівник Чернецька Н.В.) Луговик Володимир, Маташ Максим, Григорович Ярослав, Власов Максим, Фещенко Віталій, Чернецький Дмитро, Васильєв Володимир, Шапік Роман.

2 –місце РПЗ-18 (кл.керівник Терещенко Л.А) Владислав, Варава Павло, Литвиненко Андрій, Шелудько Максим, Губін Олександр.

3 –місце К-15 (кл.керівник Телюкова Н.М.) Онучак Мирослав, Петров Олексій, Руденко Олексій, Жавгурян Олександр, Марчук Олександр, Лисенко Даніїл, Козенко Деніс.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам! Бажаємо здорового способу життя, успіхів та перемог!

Подяка за ініціативу і організацію турніру Давидовій Ользі, члену Студентської ради коледжу.

Подяка Шилюк Владиславу (ГР-12) за продаж солодощів і передача грошей до Дитячого будинку.