Неймовірно цікава подорож до Чернігова

20 травня група першокурсників здійснила краєзначу подорож до м.Чернігова з метою вивчення рідного краю. Нашими студентами було відвідано: Антонієві печери, Спасо-Преображенський собор, Свято-Троїцький собор, Бастіонні гармати та собор Різдва Богородиці, де вони побачили 27-метровий пятиярусний іконостас з горыхового дерева.

Краєвиди Чернігова закарбувалися в памяті кожного, разом з довголітньою історією міста. Хотілося б виразити щиру подяку організаторам та екскурсоводам, які розкрили нам маловідомі факти про Чернігів.