Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.

Весняний фестиваль талантів Коледжу

31 травня, останнього весняного дня, на сцені нашого Коледжу відбувся заключний концерт. Разом з ведучими та студентами-артистами ми згадали найяскравіші концерти та заходи, які відбулися у нашому Коледжі за цей навчальний рік.

В рамках весняного фестивалю на сцені виступали «колеги по художньо-самодіяльному цеху». Усі вони є студентами різних спеціальностей: геодезисти, фінансисти, програмісти, картографи і так далі. Але усіх їх об`єднало одне – любов до сцени та до творчості.

Яскраві афіші, які обіцяли здивувати усіх запрошених незвичайними номерами,  майоріли ледь не на кожній стіні у Коледжі. І обіцянка таки була виконана. Культорганізатор Юліана Олександрівна разом з постійними учасниками різноманітних концертів та заходів продумали та підготували захоплюючу програму, аби наостанок цього навчального року «запалити» як слід! Повна зала глядачів не стихала за оплесками та сміхом. Того дня на сцені прозвучали улюблені пісні, були повторені вже раніше показані етюди та мініатюри від команди-переможця студентського КВК та артистів, які готували пародії до Дня театру. Першокурсники здивували нас захоплюючими постановками, в тому числі рукопашним боєм, запальними танцями та акробатичним номером з елементами пауер-ліфтингу. Задля участі у фестивалі навіть були запрошені учасники, які не є нашими студентами, але, тим не менш, які чудово вписались у загальну атмосферу свята. Також на сцені ми побачили ніжний вальс, який раніше вже виконувався на святі до Дня перемоги. І заключним номером став дуетний виступ хлопців-гітаристів, які вже далеко не вперше тішать студентську публіку своїм щирим виконанням.

Концерт тривав недовго, але відведеного часу цілком вистачило, аби  лишити по собі найкращі враження та яскраві емоції. Усіх учасників концерту було нагороджено почесними грамотами-подяками за активну участь у позакласному житті нашого Коледжу.

Наостанок студенти-артисти пообіцяли і надалі робити все від них залежне, аби створювати для нас яскраві свята. Вони попрощались з нами лише ненадовго, аби у вересні знову зустрітися у цій самій залі, але вже за іншої святкової нагоди…