Весняний фестиваль талантів Коледжу

31 травня, останнього весняного дня, на сцені нашого Коледжу відбувся заключний концерт. Разом з ведучими та студентами-артистами ми згадали найяскравіші концерти та заходи, які відбулися у нашому Коледжі за цей навчальний рік.

В рамках весняного фестивалю на сцені виступали «колеги по художньо-самодіяльному цеху». Усі вони є студентами різних спеціальностей: геодезисти, фінансисти, програмісти, картографи і так далі. Але усіх їх об`єднало одне – любов до сцени та до творчості.

Яскраві афіші, які обіцяли здивувати усіх запрошених незвичайними номерами,  майоріли ледь не на кожній стіні у Коледжі. І обіцянка таки була виконана. Культорганізатор Юліана Олександрівна разом з постійними учасниками різноманітних концертів та заходів продумали та підготували захоплюючу програму, аби наостанок цього навчального року «запалити» як слід! Повна зала глядачів не стихала за оплесками та сміхом. Того дня на сцені прозвучали улюблені пісні, були повторені вже раніше показані етюди та мініатюри від команди-переможця студентського КВК та артистів, які готували пародії до Дня театру. Першокурсники здивували нас захоплюючими постановками, в тому числі рукопашним боєм, запальними танцями та акробатичним номером з елементами пауер-ліфтингу. Задля участі у фестивалі навіть були запрошені учасники, які не є нашими студентами, але, тим не менш, які чудово вписались у загальну атмосферу свята. Також на сцені ми побачили ніжний вальс, який раніше вже виконувався на святі до Дня перемоги. І заключним номером став дуетний виступ хлопців-гітаристів, які вже далеко не вперше тішать студентську публіку своїм щирим виконанням.

Концерт тривав недовго, але відведеного часу цілком вистачило, аби  лишити по собі найкращі враження та яскраві емоції. Усіх учасників концерту було нагороджено почесними грамотами-подяками за активну участь у позакласному житті нашого Коледжу.

Наостанок студенти-артисти пообіцяли і надалі робити все від них залежне, аби створювати для нас яскраві свята. Вони попрощались з нами лише ненадовго, аби у вересні знову зустрітися у цій самій залі, але вже за іншої святкової нагоди…