В НАУ 3 червня відбувся «День відкритих дверей»

В Національному авіаційному університеті 3 червня відбувся «День відкритих дверей». Наш коледж приймав участь в цьому заході. Від коледжу працювали дві комісії:

-         комісія «Землевпорядкування та картографії»;

-         комісія «Розробка програмного забезпечення».

На день відкритих дверей прийшли школярі  навчальних закладів І-ІІІ рівня акредитації міста Києва та шкіл Київської області.

Абітурієнти цікавились багатьма спеціальностями НАУ і нашого коледжу.

В наш час велика зацікавленість спеціальністю «Землевпорядкування». Це пов’язано з питанням продажу землі, яке обговорюється в Україні активно понад 20 років, але й досі не напрацьовано єдиної думки щодо подальшої долі цього ресурсу. Розуміння цього питання відчувалося від абітурієнтів

та їх батьків, які активно цікавилися цією спеціальністю.