Захист дипломів спеціальності «Землевпорядкування»

Випускники спеціальності «Землевпорядкування» вписують останню сторінку до літопису свого студентського життя. Студенти нашого коледжу захищають свої дипломні проекти.

Зі словами побажань успішного захисту вступне слово сказали завідувач відділення №2 Войтюк Людмила Іванівна та голова комісії «Землевпорядкування та картографії» Шевченко Олександр Іванович.

Захист проходив декілька днів.

Готується до захисту студентка групи ЗВ-44 Марущенко Анжеліка

Тема дипломного проекту: «Встановлення  меж земельної ділянки на місцевості для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Святошинському районі м. Києва»

Захищає свій диплом студент групи ЗВ-43 Пінькевич Владислав з темою: «Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства».

Білобородова Юлія захищає свій дипломний проект на тему: «Відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Попільнянського району за межами населеного пункту Поволоцької сільської ради».

Забродський Іван з дипломним проектом на тему: «Аналіз основних напрямків розвитку м.Києва на прикладі відведення земельної ділянки ТОВ «Гледфарм ЛТД» у Дніпровському районі, м. Києва»

І члени комісії і студенти уважно вислуховували кожного студента на захисті.

Захист дипломних проектів закінчився. Результати захисту позитивні. Попереду вручення дипломів.