ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД!

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ - це талановитий колектив однодумців, який створює умови для реалізації творчих здібностей студентів та викладачів, гарантуючи високу якість освіти.

Пріоритетним напрямком діяльності викладачів завжди було створення умов для роботи з обдарованими студентами. Тому одним із показників якісної освіти ми вважаємо досягнення наших студентів на олімпіадах, конкурсах, турнірах.

Студенти охоче беруть участь в міських конкурсах, які організовує Рада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.

Так перші місця здобули:

• Дей Богдан, Назаренко Денис, Гнатюк Максим, Дворський Ігор, Манелюк Аліна - команда коледжу в номінаціях «Артистизм» та «Краща презентація країни» в олімпіаді з географії, екології та туристичних дисциплін «Країнознавчий КВК»;
  • Пелех Анна в олімпіаді з електротехніки в особистому заліку;
  • Єрмакова Єлізавета та Пелех Анна з дисципліни «Політологія», Панчук Павло з дисципліни «Основи правознавства» у міському творчому конкурсі студентських робіт з суспільно-економічних дисциплін.

Переможці олімпіади нагороджені дипломами ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м.Києва та грамотами коледжу.

За підготовку студентів висловлюємо подяку викладачам нашого навчального закладу - Кушніровій М.Д., Богінській А.П., Кульматовій Н.М.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в розвитку професійних навичок й досягненні поставлених цілей!

Інтерв’ю переможців коледжійній газеті «Студентський погляд»

В цьому етапі конкурсу брали участь 11 команд і знаєте що? Ми навіть не нервували. Ми були впевнені, що наша команда найкраща, бо ми ж навчаємося в КІТЗ, а тут усі найкращі! … Ми майже в усьому імпровізували, але, як ви бачите, результат вийшов доволі непоганий через те, що ми дружня команда, і це спільне бажання приносити людям сміх і радість об’єднує студентів різних курсів і спеціальностей. Ми просто були собою і отримували від цього задоволення. Сподіваємося, що наша команда стане ще більшою  і ми зможемо захищати честь  коледжу не лише на міському рівні, а й на Всеукраїнському.

Дякуємо нашій команді і бажаємо творчого натхнення, цікавих ідей та ще більше гумору!

Богдан Дей

Ми пишаємося нашою командою студентів, які захищали честь коледжу на міському конкурсі з «Електротехніки» і зайняли ІІІ-е місце.

Це було дійсно важко. Ми довго готувалися. Кожного дня вирішували безліч завдань і відповідали на 1000 питань для того, щоб наші мізки постійно працювали у цьому напрямку. На самому конкурсі у кожного члена команди була своя місія і ми успішно з усім справилися. В нас хотіли «сплагіатити» декілька робіт, але ми вчасно це присікли…  Допомогла нам та база, яку ми отримали в коледжі, і те, що з нами дійсно працювали викладачі і робили усе, щоб ми зрозуміли і запам’ятали цю інформацію на все життя. Усі практичні завдання, які були на конкурсі, ми виконували у аудиторіях, і це нам дуже допомогло. Отримуючи успіх хочеться рухатися далі, і ми віримо, що ще не раз гідно представимо наш коледж, бо ми цього дійсно варті

Єрмакова Є. , Панчук П., Пелех А.