Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ - це талановитий колектив однодумців, який створює умови для реалізації творчих здібностей студентів та викладачів, гарантуючи високу якість освіти.

Пріоритетним напрямком діяльності викладачів завжди було створення умов для роботи з обдарованими студентами. Тому одним із показників якісної освіти ми вважаємо досягнення наших студентів на олімпіадах, конкурсах, турнірах.

Студенти охоче беруть участь в міських конкурсах, які організовує Рада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.

Так перші місця здобули:

 
  • Дей Богдан, Назаренко Денис, Гнатюк Максим, Дворський Ігор, Манелюк Аліна - команда коледжу в номінаціях «Артистизм» та «Краща презентація країни» в олімпіаді з географії, екології та туристичних дисциплін «Країнознавчий КВК»;
  • Пелех Анна в олімпіаді з електротехніки в особистому заліку;
  • Єрмакова Єлізавета та Пелех Анна з дисципліни «Політологія», Панчук Павло з дисципліни «Основи правознавства» у міському творчому конкурсі студентських робіт з суспільно-економічних дисциплін.

Переможці олімпіади нагороджені дипломами ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м.Києва та грамотами коледжу.

За підготовку студентів висловлюємо подяку викладачам нашого навчального закладу - Кушніровій М.Д., Богінській А.П., Кульматовій Н.М.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в розвитку професійних навичок й досягненні поставлених цілей!

Інтерв’ю переможців коледжійній газеті «Студентський погляд»

 

В цьому етапі конкурсу брали участь 11 команд і знаєте що? Ми навіть не нервували. Ми були впевнені, що наша команда найкраща, бо ми ж навчаємося в КІТЗ, а тут усі найкращі! … Ми майже в усьому імпровізували, але, як ви бачите, результат вийшов доволі непоганий через те, що ми дружня команда, і це спільне бажання приносити людям сміх і радість об’єднує студентів різних курсів і спеціальностей. Ми просто були собою і отримували від цього задоволення. Сподіваємося, що наша команда стане ще більшою  і ми зможемо захищати честь  коледжу не лише на міському рівні, а й на Всеукраїнському.

Дякуємо нашій команді і бажаємо творчого натхнення, цікавих ідей та ще більше гумору!             

             

 

Богдан Дей

 Ми пишаємося нашою командою студентів, які захищали честь коледжу на міському конкурсі з «Електротехніки» і зайняли ІІІ-е місце.

Це було дійсно важко. Ми довго готувалися. Кожного дня вирішували безліч завдань і відповідали на 1000 питань для того, щоб наші мізки постійно працювали у цьому напрямку. На самому конкурсі у кожного члена команди була своя місія і ми успішно з усім справилися. В нас хотіли «сплагіатити» декілька робіт, але ми вчасно це присікли…  Допомогла нам та база, яку ми отримали в коледжі, і те, що з нами дійсно працювали викладачі і робили усе, щоб ми зрозуміли і запам’ятали цю інформацію на все життя. Усі практичні завдання, які були на конкурсі, ми виконували у аудиторіях, і це нам дуже допомогло. Отримуючи успіх хочеться рухатися далі, і ми віримо, що ще не раз гідно представимо наш коледж, бо ми цього дійсно варті

Єрмакова Є. , Панчук П., Пелех А.