РОЗПОЧАТО ВСТУП – 2017!

01 липня розпочала роботу приймальна комісія КІТЗ НАУ.

Ми запрошуємо на навчання до коледжу абітурієнтів з усіх регіонів України!

У Вас є право вибору будь-якої з 8-ми спеціалізацій в нашому навчальному закладі:

• Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
  • Землевпорядкування
  • Картографічні роботи
  • Діловодство

• Розробка програмного забезпечення
  • Організація перевезень та управління на автотранспорті
  • Організація виробництва
  • Фінанси та кредит

Шановні абітурієнти, під час подачі документів Ви можете одержати поради і консультації щодо обрання майбутньої професії.

Гарантуємо високу якість фахової підготовки та яскраве студентське життя!

Будемо раді бачити Вас студентами нашого коледжу!

Звернувшись до приймальної комісії за телефоном 400-02-22, Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання щодо умов вступу!