УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 11-тих КЛАСІВ

Ти випускник 11 класу  і отримав на ЗНО лише два позитивні результати  - маєш змогу вступити одразу на 2-й курс коледжу, не чекаючи наступного року!

ПЕРЕВАГИ КОЛЕДЖУ

До коледжу легко вступатиоскільки:

• допускаються сертифікати з мінімальним балом – 100;
  • для вступу потрібно лише 2 сертифікати ЗНО;
  • можливий вступ після 11 класу без сертифікатів ЗНО з атестатом за 9 клас.

Продовження навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації без ЗНО!

Навчання в коледжі дає  можливість отримати повну вищу освіту, не складаючи тестування ЗНО. Наші випускники мають змогу вступити відразу на ІІІ курс у вищі навчальні заклади ІІІ-IV рівня акредитації, оскільки складають тільки вступний іспит із профільних предметів.

Цікаві роботодавцям!

Випускники коледжу краще підготовлені до професійної діяльності, тому що підготовка фахівців в коледжі передбачає набагато більше практичних занять, ніж в університетах. Студенти коледжу вже за 2-3 роки отримують дипломи державного зразка, успішно працевлаштовуються, набувають практичний досвід та стаж роботи.

Заощаджуємо!

Вартість навчання у коледжі нижча, ніж в університетах.

Також наші випускники та їх батьки заощаджують кошти, вступаючи до університетів після коледжу на 3 курс.

Перспективи працевлаштування!

Навчаючись у коледжі, студенти проходять виробничу практику. Для багатьох випускників ці підприємства і стають першим робочим місцем.

Ми працюємо професійно, компетентно, конструктивно!

Звернувшись до приймальної комісії за телефоном 400-02-22, Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання щодо умов вступу!