Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.

МУЗИЧНИЙ «КВАРТИРНИК»

Минулого тижня у стінах  нашого Коледжу вже вдруге відбувся музичний «квартирник» за участі юних жителів студентського гуртожитку. Цього разу захід, організований художнім керівником Сорокіною Юліаною Олександрівною, був перенесений з гуртожитку до актової зали Коледжу. Наші улюблені гітаристи Олег Аврамчук та Єгор Іванов знову порадували усіх присутніх своїм яскравим виконанням улюблених нами композицій.

Другий «квартирник» відвідали ще більше студентів, аніж попередній. Важливо відзначити, що багато хто з них прийшов на імпровізований концерт уперше, почувши про нього від інших. Але такий невимушений формат заходу прийшовся усім до душі. Організатор «квартирнику» Юліана Олександрівна запевняє, що головним принципом такого роду зустрічей є не зобов’язати студентів бути присутніми на них, а запросити бажаючих там бути, дати змогу відволіктися від одноманітності, зібратися з друзями та послухати чи, навіть, поспівати улюблених пісень.

Гостями «квартирнику» було запропоновано проводити такі музичні зустрічі хоча б раз на місяць, а то й частіше. Тож, ми впевнені, що такого роду вечори вже зовсім скоро стануть доброю традицією  серед студентів.