МУЗИЧНИЙ «КВАРТИРНИК»

Минулого тижня у стінах  нашого Коледжу вже вдруге відбувся музичний «квартирник» за участі юних жителів студентського гуртожитку. Цього разу захід, організований художнім керівником Сорокіною Юліаною Олександрівною, був перенесений з гуртожитку до актової зали Коледжу. Наші улюблені гітаристи Олег Аврамчук та Єгор Іванов знову порадували усіх присутніх своїм яскравим виконанням улюблених нами композицій.

Другий «квартирник» відвідали ще більше студентів, аніж попередній. Важливо відзначити, що багато хто з них прийшов на імпровізований концерт уперше, почувши про нього від інших. Але такий невимушений формат заходу прийшовся усім до душі. Організатор «квартирнику» Юліана Олександрівна запевняє, що головним принципом такого роду зустрічей є не зобов’язати студентів бути присутніми на них, а запросити бажаючих там бути, дати змогу відволіктися від одноманітності, зібратися з друзями та послухати чи, навіть, поспівати улюблених пісень.

Гостями «квартирнику» було запропоновано проводити такі музичні зустрічі хоча б раз на місяць, а то й частіше. Тож, ми впевнені, що такого роду вечори вже зовсім скоро стануть доброю традицією  серед студентів.