ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

З метою запобігання прийняттю на законодавчому рівні рішення про передачу з 1 січня 2018 року видатків на фінансове забезпечення державних вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з відповідних місцевих та обласних бюджетів, Головою Ради Асоціації, Марченком О.О., зареєстровано законопроект № 6506 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)».

Для прискорення розгляду та прийняття зазначеного законопроекту на сайті Верховної Ради України зареєстрована та оприлюднена 28 вересня електронна петиція – «Підтримання Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)», автор (ініціатор) петиції Галат В.В.

Просимо співробітників та студентів Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ авторизуватися на сайті Верховної Ради України та підтримати зареєстровану електронну петицію, а також залучити друзів та знайомих до підтримки даної петиції.