Науково-практичний семінар «Де ти, моя стежина?»

7 листопада в 201 аудиторії коледжу  відбувся студентський  науково-практичний семінар  «Де ти, моя стежина?», присвячений 105- тій річниці від дня народження видатного українського поета Андрія Малишка, ювілей якого очікується 14 листопада.  Учасники і гості семінару заслухали змістовні доповіді  студентів першого і другого курсів нашого коледжу: Павла Варави, Діани Лисої, Юлії Оскілко, Ольги Фарбей, Ольги Давидової, Каріни Щербакової, Софії Савенко. Родзинкою  заходу став перегляд документального фільму, у якому відомий письменник Олександр Сизоненко у яскравій образній формі  поділився спогадами про незабутнього автора «Пісні про рушник». Відрадно зазначити, що цей захід до ювілею А.Малишка Коледж провів цього року чи не першим в Україні, а наші студенти долучилися до наукової діяльності. Сподіваємося, що такого типу семінари стануть у Коледжі доброю традицією.