Автомобіліст – професія особлива

Автомобільний транспорт – одна з найбільших галузей матеріального виробництва, що впливає на всі сфери розвитку суспільства. Так уже склалося, що без автомобілів сьогодні уже не можливо уявити наше життя, автомобільний транспорт є важливою системою життєзабезпечення населення України.

З 23 по 27 жовтня 2017 року у Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ з нагоди свята – Дня автомобіліста і дорожника проходив тиждень комісії спеціальності  «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті».

23-24 жовтня було проведено конкурс на найкращу стінгазету, де студенти  проявили  свою фантазію та креативність. У  конкурсі стінгазет взяли участь такі групи: ОП-17, ОП-27, ОП-47, ОП-28, ОП-38.

З метою вивчення передового досвіду та досягнень в галузі транспорту, транспортної структури викладачі комісії  Брусило Ю.В., Набродов В.З., Процик О.П., Костенко М.Я. разом  із студентами груп ОП-27, ОП-28, ОП-37, ОП-38  25 жовтня 2017 року відвідали ХІХ міжнародну спеціалізовану виставку «Транс Україна 2017».