Вітаємо іменних стипендіатів 2017 року!

За сумлінне навчання, науковий пошук та активну громадянську позицію кращих студентів коледжу удостоєно іменних стипендій.

Відповідно до наказу МОН України від 25.10.2017 р. №1422 "Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2017/2018 навчальний рік" Галузі Євгенії, студентці четвертого курсу спеціальності «Організація виробництва» призначено іменну стипендію Верховної Ради України.

Відповідно до наказу МОН України від 25.10.2017 р. №1423 "Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2017/2018 навчального року" Пелех Анні, студентці третього курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» призначено академічну стипендію Президента України.

Адміністрація, викладацький склад, студентська рада коледжу щиро вітає стипендіатів та бажають їм плідної наукової роботи та подальших успіхів у навчанні!