Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.

Козацькі забави

 

Нещодавно в нашому коледжі відбувся такий захід як "Козацькі забави". Участь в ньому взяли майже всі групи першого курсу, і ми дякуємо за таку активність. По завершенню конкурсу залишилося море емоцій та вражень, адже було багато веселих, але водночас нелегких змагань та завдань. Організаторами "Козацьких забав" стала Студентська рада і, в першу чергу, Владислав Літвінчук, який знається на цьому. Він приніс чудове обладнання для змагань та керував всім процесом. Під час проведення цього дійства гарний настрій та усмішки не покидали нікого з присутніх на ньому. Ну а переможцями стали:

Третє місце: РПЗ-19 (42 бали) -  класний керівник Кушнірова М.Д.

Друге місце: ОВ-12 (43 бали)  - класний керівник  Березіцька О.В.

Перше місце з відривом у шість балів зайняли ОП-17 (49 балів) - класний керівник Проценко С.М.

Що ж, ми ще раз дякуємо всім учасникам і сподіваємось, що це ще не все, на що Ви здатні! Адже далі будуть нові змагання! Також на окрему подяку заслуговують групи, які підготували неймовірні плакати: ОВ-22, РПЗ-19к, ЗВ-34 та  інформаційний сектор Студенської ради.