Козацькі забави

Нещодавно в нашому коледжі відбувся такий захід як "Козацькі забави". Участь в ньому взяли майже всі групи першого курсу, і ми дякуємо за таку активність. По завершенню конкурсу залишилося море емоцій та вражень, адже було багато веселих, але водночас нелегких змагань та завдань. Організаторами "Козацьких забав" стала Студентська рада і, в першу чергу, Владислав Літвінчук, який знається на цьому. Він приніс чудове обладнання для змагань та керував всім процесом. Під час проведення цього дійства гарний настрій та усмішки не покидали нікого з присутніх на ньому. Ну а переможцями стали:

Третє місце: РПЗ-19 (42 бали) -  класний керівник Кушнірова М.Д.

Друге місце: ОВ-12 (43 бали)  - класний керівник  Березіцька О.В.

Перше місце з відривом у шість балів зайняли ОП-17 (49 балів) - класний керівник Проценко С.М.

Що ж, ми ще раз дякуємо всім учасникам і сподіваємось, що це ще не все, на що Ви здатні! Адже далі будуть нові змагання! Також на окрему подяку заслуговують групи, які підготували неймовірні плакати: ОВ-22, РПЗ-19к, ЗВ-34 та  інформаційний сектор Студенської ради.