Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.

ГОЛОС КОЛЕДЖУ-2017

 Дорогі  друзі, в нашому коледжі відбувся “Голос Коледжу-2017”. Це було неймовірне видовище! Конкурс  відбувався в три етапи:

"Сліпі прослуховування". Найнепередбачуваніший та водночас найемоційніший етап шоу "Голос Коледжу", під час якого зіркові тренери сиділи спиною до сцени і оцінювали виключно голос та харизму кожного учасника. Повірте, унікальний голос наші наставники змогли розпізнати навіть із заплющеними очима! В результаті цього етапу із чотирнадцяти учасників було обрано дванадцять, по чотири до кожної команди. В  команді Фурси Любов Анатоліївни були: Казіміренко Владислава, Панчук Олена Павлівна, Совершенна Тетяна і Бабій Вероніка. У Мінакової Анни Олександрівни: Іванов Єгор, Кононенко Наталя, Козлюк Анна, Мазур Кирило. В команді Ковтун Наталі Володимирівни: Баштанний Костянтин, Данильчук Руслана, Сорокіна Юліана Олександрівна, Яланський Антон. Учасники співали пісні за власним вибором. Кожен з них вже на першому етапі мав своїх вболівальників.

Другий етап конкурсу - "Бої". Зіркові тренер розділили учасників своїх команди на дуети, які змагалися за подальшу участь у шоу. Виступи проходили у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього виборював своє право залишитися в команді улюбленого наставника. У півфінал пройшли: Бабій Вероніка, Казіміренко Владислава, Баштанний Костянтин, Данильчук Руслана, Іванов Єгор та Козлюк Анна.

Третій етап - "Фінал". Найяскравіший завершальний етап конкурсу.  На цю мить, затамувавши подих, чекав весь коледж! Переможця визначали сумою голосів глядачів та журі. Ним стала Казіміренко Владислава. Ми щиро вітаємо Владу і дуже раді за неї.  А іншим учасникам хочемо побажати не розчаровуватися, надалі бути активними і пам’ятати: у кожного є шанс стати переможцем! Всі учасники конкурсу отримали дипломи та подарунки. А переможниця -  ще й грошовий приз.

ГОЛОС КОЛЕДЖУ-2017  КАЗІМІРЕНКО ВЛАДА

 

Щиро дякуємо організаторам цього заходу – студентському профкому!

Запрошуємо всіх бажаючих брати участь у ГОЛОСІ КОЛЕДЖУв наступному році!