ГОЛОС КОЛЕДЖУ-2017

Дорогі  друзі, в нашому коледжі відбувся “Голос Коледжу-2017”. Це було неймовірне видовище! Конкурс  відбувався в три етапи:

"Сліпі прослуховування". Найнепередбачуваніший та водночас найемоційніший етап шоу "Голос Коледжу", під час якого зіркові тренери сиділи спиною до сцени і оцінювали виключно голос та харизму кожного учасника. Повірте, унікальний голос наші наставники змогли розпізнати навіть із заплющеними очима! В результаті цього етапу із чотирнадцяти учасників було обрано дванадцять, по чотири до кожної команди. В  команді Фурси Любов Анатоліївни були: Казіміренко Владислава, Панчук Олена Павлівна, Совершенна Тетяна і Бабій Вероніка. У Мінакової Анни Олександрівни: Іванов Єгор, Кононенко Наталя, Козлюк Анна, Мазур Кирило. В команді Ковтун Наталі Володимирівни: Баштанний Костянтин, Данильчук Руслана, Сорокіна Юліана Олександрівна, Яланський Антон. Учасники співали пісні за власним вибором. Кожен з них вже на першому етапі мав своїх вболівальників.

Другий етап конкурсу - "Бої". Зіркові тренер розділили учасників своїх команди на дуети, які змагалися за подальшу участь у шоу. Виступи проходили у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього виборював своє право залишитися в команді улюбленого наставника. У півфінал пройшли: Бабій Вероніка, Казіміренко Владислава, Баштанний Костянтин, Данильчук Руслана, Іванов Єгор та Козлюк Анна.

Третій етап - "Фінал". Найяскравіший завершальний етап конкурсу.  На цю мить, затамувавши подих, чекав весь коледж! Переможця визначали сумою голосів глядачів та журі. Ним стала Казіміренко Владислава. Ми щиро вітаємо Владу і дуже раді за неї.  А іншим учасникам хочемо побажати не розчаровуватися, надалі бути активними і пам’ятати: у кожного є шанс стати переможцем! Всі учасники конкурсу отримали дипломи та подарунки. А переможниця -  ще й грошовий приз.

ГОЛОС КОЛЕДЖУ-2017  КАЗІМІРЕНКО ВЛАДА

Щиро дякуємо організаторам цього заходу – студентському профкому!

Запрошуємо всіх бажаючих брати участь у ГОЛОСІ КОЛЕДЖУв наступному році!