Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.

ГОЛОС КОЛЕДЖУ-2017

 Дорогі  друзі, в нашому коледжі відбувся “Голос Коледжу-2017”. Це було неймовірне видовище! Конкурс  відбувався в три етапи:

"Сліпі прослуховування". Найнепередбачуваніший та водночас найемоційніший етап шоу "Голос Коледжу", під час якого зіркові тренери сиділи спиною до сцени і оцінювали виключно голос та харизму кожного учасника. Повірте, унікальний голос наші наставники змогли розпізнати навіть із заплющеними очима! В результаті цього етапу із чотирнадцяти учасників було обрано дванадцять, по чотири до кожної команди. В  команді Фурси Любов Анатоліївни були: Казіміренко Владислава, Панчук Олена Павлівна, Совершенна Тетяна і Бабій Вероніка. У Мінакової Анни Олександрівни: Іванов Єгор, Кононенко Наталя, Козлюк Анна, Мазур Кирило. В команді Ковтун Наталі Володимирівни: Баштанний Костянтин, Данильчук Руслана, Сорокіна Юліана Олександрівна, Яланський Антон. Учасники співали пісні за власним вибором. Кожен з них вже на першому етапі мав своїх вболівальників.

Другий етап конкурсу - "Бої". Зіркові тренер розділили учасників своїх команди на дуети, які змагалися за подальшу участь у шоу. Виступи проходили у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього виборював своє право залишитися в команді улюбленого наставника. У півфінал пройшли: Бабій Вероніка, Казіміренко Владислава, Баштанний Костянтин, Данильчук Руслана, Іванов Єгор та Козлюк Анна.

Третій етап - "Фінал". Найяскравіший завершальний етап конкурсу.  На цю мить, затамувавши подих, чекав весь коледж! Переможця визначали сумою голосів глядачів та журі. Ним стала Казіміренко Владислава. Ми щиро вітаємо Владу і дуже раді за неї.  А іншим учасникам хочемо побажати не розчаровуватися, надалі бути активними і пам’ятати: у кожного є шанс стати переможцем! Всі учасники конкурсу отримали дипломи та подарунки. А переможниця -  ще й грошовий приз.

ГОЛОС КОЛЕДЖУ-2017  КАЗІМІРЕНКО ВЛАДА

 

Щиро дякуємо організаторам цього заходу – студентському профкому!

Запрошуємо всіх бажаючих брати участь у ГОЛОСІ КОЛЕДЖУв наступному році!