Тиждень комісії «Геодезії та землеустрою»

Згідно плану навчально-виховної роботи та до професійного свята  геодезії та картографії з 26 лютого по 2 березня 2018 р. був проведений тиждень геодезії.

Мета проведення тижня — це поглиблене вивчення спеціальних дисциплін, підсумки знань з геодезії, навички проведення науково-практичної роботи, участь в наукових конференціях.

За тиждень було проведено багато заходів, в тому числі:

• Брейн-ринг з геодезії між командами «Геодезистів» та «Землевпорядників», перемогла команда «Землевпорядників».
  • Олімпіада з геодезії для студентів 2-го курсу.
  • Конкурс з комп’ютерної обробки геодезичних вимірювань.

Тиждень комісії пройшов на високому організаційному та професійному рівні, були задіяні студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» всіх курсів (з 1 по 4 курс). Всі заходи буди проведені в актовому залі. Хочу подякувати адміністрації, навчальній частині та викладачам коледжу за активну допомогу в проведенні тижня геодезії.

Голова комісії геодезії та землеустрою

Незгода Л.І.

Науково-практична конференція