Акредитація спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація: Організація виробництва).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету з 13 по 15 березня 2018 року  працює акредитаційна комісія зі спеціальності 073 «Менеджмент» (спеціалізація: Організація виробництва).

Величко Олександр Петрович (голова акредитаційної комісії, завідувач кафедри менеджменту та права Дніпровського державного аграрно-економічного університету, доктор економічних наук, доцент) та Дюк Оксана Михайлівна (голова циклової комісії з менеджменту Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу) розпочали розгляд поданих коледжем матеріалів щодо підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 073 «Менеджмент» (спеціалізація: Організація виробництва).